Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Sunny Xie Ms. Sunny Xie
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-25840258 Email:2355657544@qq.com
Home > Produkte > Mbështjellje plastike > Filmi PE Cling > Filmi Top Shitës Pe Ushqim
Filmi Top Shitës Pe Ushqim
Filmi Top Shitës Pe Ushqim
Filmi Top Shitës Pe Ushqim
Filmi Top Shitës Pe Ushqim
Filmi Top Shitës Pe Ushqim
 • Filmi Top Shitës Pe Ushqim
 • Filmi Top Shitës Pe Ushqim
 • Filmi Top Shitës Pe Ushqim
 • Filmi Top Shitës Pe Ushqim
 • Filmi Top Shitës Pe Ushqim

Filmi Top Shitës Pe Ushqim

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1000 Roll
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Material: PE

Type: Other

Transparency: Transparent

Hardness: Soft

Molding method: Casting Plastic

Additional Info

markë: Chengxing

transport: Ocean,Land

Vendi i origjinës: Shenzhen, Guangdong, China

Aftësia e Furnizimit: 10000

certifikatë: ISO 9000: 2015,GSG.BV.CA

port: Yantian Port,Shenzhen,Shekou Port

përshkrim i produktit

SHRRBIMET PLASTIKE GREENOUR SHOODNDETSORE ASHT A DUHET N K KUZHIN : mbështjellja e mbështjelljes është material PE, pa BPA, mban më të freskët ushqimin dhe frutat


 • PERFORMANCA E VESHT ​​ISSIS IS GSHT E MIRA DHE STABELI: Ngjitet shumë mirë te disa sende, duke e mbajtur ajrin jashtë me një vulë të ngushtë, siç janë pllaka qeramike, enë qelqi ose sipërfaqe tjetër dhe vazhdon derisa ta heqësh atë
 • USHQIMI I DUHUR DHE I FUQISH PLM PLASTIK SHOODNDETSOR: Vjen me sasinë 787 metra katrorë, jo si ai i zakonshëm rreth 400 metra katror në dyqan, kështu që duhet të zgjasë pak kohë, del nga kutia lehtësisht
 • MIKROVAJTSISHME: Kjo Mbërthim Mbërthen Punë e sigurt dhe nuk u fik edhe me të gjitha avullat që e pjekin atë


Top Sell Pe Food Cling Film
PE Food Cling Film
Different size Food Grade Cling Film


Custom Printed film Rolls

Kategoritë e Produktit : Mbështjellje plastike > Filmi PE Cling

Email tek ky furnizues
 • Ms. Sunny Xie
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim