Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Sunny Xie Ms. Sunny Xie
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-25840258 Email:2355657544@qq.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Paketimi & Materiale Paketimi Shenzhen Co, Ltd, u themelua në vitin 2004, e cila është një ndërmarrje e llojit prodhues të importit dhe eksportit të materialeve të paketimit me cilësi të lartë. Për të zgjeruar tregun e e, Chengxing themeluar dy ndërmarrje degë në korrik, 2011 dhe nëntor, 2014, ata janë Shenzhen Chengxing Weiye Industrial Co, Ltd, dhe Dongguan Chengxing Paketimi Materiale Teknologjia Co, Ltd Produktet kryesore Chengxing përfshirë film shtrirje, shirita ngjitës BOPP, film kapem, mbrojtës qoshe letre, paleta, rrip paketimi dhe materiale të tjera paketimi.


Zona në bazën prodhuese të Dongguan mbi 100,000 metra katror, ​​me makinë të avancuar ndërkombëtare me 5 shtresa të ekstruduara me film të avancuar ndërkombëtar, makina me ekstradim me shumë shtresa, makina Veshje me shumë ngjyra OPP me shpejtësi të lartë, makina shtypëse automatike me shumë ngjyra, etj.

Chengxing ka aftësinë e projektimit dhe avancimin e inovacionit teknik vetë. Dhe cilësia dhe shitjet janë shumë më të larta se furnizuesit e tjerë vendas.


Pas zhvillimit të 10 viteve `, Chengxing Packing u krijua një partneritet afatgjatë me ndërmarrje të njohura si në vendas ashtu edhe në të huaj, siç është posta në Kinë, S. F. Express, Wal-Mart, Amway, Lenovo Group, mur i madh, Ramblers, Office Depot etj.

Për të garantuar cilësinë më të lartë, Paketimi Chengxing ka kaluar certifikimin e cilësisë ISO 9001 dhe certifikimin e mjedisit. Për më tepër, ajo ka kaluar auditimin e fabrikës nga Wal-Mart, Office Depot çdo vit.I orientuar nga talenti, Cilësia e parë "është shpirti ynë, kemi prezantuar pajisje të përparuara dhe materiale të papërpunuara me cilësi të lartë, dhe përkushtim për të ofruar produkte me cilësi më të lartë dhe shërbime të larta.


Vizioni ynë: Të bëhen furnizuesit më të mëdhenj të materialeve paketuese në botë.


Ne presim që të bashkëpunojnë me ju për t'u zhvilluar së bashku, faleminderit për vëmendjen tuaj!Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Paketimi & Materiale Paketimi Shenzhen Co, Ltd, u themelua në vitin 2004, e cila është një ndërmarrje e llojit prodhues të importit dhe eksportit të materialeve të paketimit me cilësi të lartë. Për të zgjeruar tregun e e, Chengxing themeluar dy ndërmarrje degë në korrik, 2011 dhe nëntor, 2014, ata janë Shenzhen Chengxing Weiye Industrial Co, Ltd, dhe Dongguan Chengxing Paketimi Materiale Teknologjia Co, Ltd Produktet kryesore Chengxing përfshirë film shtrirje, shirita ngjitës BOPP, film kapem, mbrojtës qoshe letre, paleta, rrip paketimi dhe materiale të tjera paketimi.


Zona në bazën prodhuese të Dongguan mbi 100,000 metra katror, ​​me makinë të avancuar ndërkombëtare me 5 shtresa të ekstruduara me film të avancuar ndërkombëtar, makina me ekstradim me shumë shtresa, makina Veshje me shumë ngjyra OPP me shpejtësi të lartë, makina shtypëse automatike me shumë ngjyra, etj.

Chengxing ka aftësinë e projektimit dhe avancimin e inovacionit teknik vetë. Dhe cilësia dhe shitjet janë shumë më të larta se furnizuesit e tjerë vendas.


Pas zhvillimit të 10 viteve `, Chengxing Packing u krijua një partneritet afatgjatë me ndërmarrje të njohura si në vendas ashtu edhe në të huaj, siç është posta në Kinë, S. F. Express, Wal-Mart, Amway, Lenovo Group, mur i madh, Ramblers, Office Depot etj.

Për të garantuar cilësinë më të lartë, Paketimi Chengxing ka kaluar certifikimin e cilësisë ISO 9001 dhe certifikimin e mjedisit. Për më tepër, ajo ka kaluar auditimin e fabrikës nga Wal-Mart, Office Depot çdo vit.I orientuar nga talenti, Cilësia e parë "është shpirti ynë, kemi prezantuar pajisje të përparuara dhe materiale të papërpunuara me cilësi të lartë, dhe përkushtim për të ofruar produkte me cilësi më të lartë dhe shërbime të larta.


Vizioni ynë: Të bëhen furnizuesit më të mëdhenj të materialeve paketuese në botë.


Ne presim që të bashkëpunojnë me ju për t'u zhvilluar së bashku, faleminderit për vëmendjen tuaj!Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Related Products List

shtëpi

Phone

skype

hetim